Kochamy wszystkie psiaki bez wyjątku, dlatego też pracujemy na profesjonalnych akcesoriach

i kosmetykach renomowanych firm, a salon wyposażony jest w nowoczesny sprzęt: wannę oraz stół na podnośniku , dzięki nim pielęgnacja piesków przebiega sprawnie i przyjemnie. Możemy dostosować wysokość taką, by Państwa pupil samodzielnie wszedł na stół lub do wanny bez zbędnego dla niego podnoszenia i stresu.

Dbamy o to, by po każdym zabiegu sprzęt i akcesoria którymi pracujemy zostały poddane sterylizacji w specjalnie przystosowanym do tego sterylizatorze. W trakcie wizyty możesz pieska zostawić i udać się na zakupy, do domu, a wrócić po skończonym strzyżeniu czy pielęgnacji.

Nie martw się! Twój pupil jest w dobrych rękach. Z własnego doświadczenia wiemy jednak, że zwierzak pod nieobecność właściciela jest spokojniejszy i lepiej współpracuje z fryzjerem.

Służymy zawsze poradą na temat pielęgnacji i wychowania Twojego zwierzaka. Nie używamy żadnych poskramiaczy i środków uspokajających!

Nasza wiedza i cierpliwość zdecydowanie wystarcza aby zminimalizować stres Twojego pupila podczas wizyty. Przemocy nie stosujemy! Każdy nasz psi klient powinien mieć aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie, a w razie chorób, alergii poinformuj nas o tym przed usługą.

Serdecznie zapraszamy! :)

SPA DLA PSA

ul. Sierakowskiego 16

05-500 Piaseczno

Tel. 660 704 309

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek

9.00 - 18.00

Sobota

15.00 - 19.00

Nasz adres:

ul. Strusia 8B

05-500 Piaseczno

Tel. 660 704 309

 

© 2017 by Sznurkowski Service

Znajdź nas:
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now